Workshop pro kouče a zájemce o koučink

Erickson College International


Blíží se další Workshop pro kouče a všechny příznivce koučování a osobního rozvoje. Tento workshop bude svou povahou unikátní – půjde o seznámení s novinkami, které pro vás máme připraveny, a se současnými světovými trendy v oblasti koučinku, a to konkrétně v celosvětové škole koučinku Erickson International! Co nás s touto celosvětovou školou čeká v nejbližší době?

Lektor workshopu

Halka


Workshopem Vás provede náš host Ing. Halka Baláčková, MBA, PCC, česky mluvící facilitátor této mezinárodní školy. Halka je certifikovaným koučem ICF, prošla si celou řadou koučovacích tréninků a cvičení a má přímou zkušenost s programy The Art and Science of Coaching, jehož další cyklus začínáme na den dětí, 1. 6. 2017. První modul povede právě Halka! Díky tomu, že dobře zná celý program, se můžete na workshopu seznámit nejen s ní, ale také s obsahem kurzu a zeptat se na vše, co vás zajímá.

Na workshopu se dále dozvíte, o čem bude náš připravovaný kurz Deep Coaching, na který se těšíme v květnu. Povede ho Marilyn Atkinson, Ph.D.! Halka Baláčková, která si tímto tréninkem prošla již v roce 2008, má pro vás připraveno cvičení, které vám může pomoci udělat si obrázek o programu a připravit se na něj. Znáte Core Values Exercise? Takže nás čeká i trocha praxe!

Co si tedy odnesete?

Prostřednictvím cvičení Core Values vyvoláte své vnitřní hodnoty:
 Jaké jsou moje základní životní hodnoty?
 Co pro svůj život skutečně potřebuji?
 Rozhoduji se v životě na základě svých skutečných hodnot?

                                                               Marilyn
            Umění a věda koučování                                                          Deep Coaching

 

Cena workshopu

Cena našeho speciálního workshopu je 300 Kč. V ceně je zahrnuto drobné občerstvení.

Pro přihlášení klikněte na tlačítko ,,Přihlaste se” a vyplňte formulář, který se objeví.

Přihlaste-se
Pro více informací o workshopu prosím zavolejte na číslo +420 603 400 520 nebo nás kontaktujte e-mailem na office@atriagroup.cz