,,Where Coaching Meets Science” – konference, která se stane tradicí

cc2016-300x99

Na druhé regionální konferenci o koučinku v Bělehradě „Where Coaching Meets Science“ pořádané společností Atria Group a Erickson Coaching International se setkalo 22. března více než 120 profesionálů a odborníků z oblasti koučinku a lidských zdrojů.

Společnost Atria Group, která je na prvním místě společností zabývajících se koučinkem, shromáždila odborníky z celé Evropy. Účastníci se tak mohli co nejzajímavěji seznámit s metodologií koučování a zjistit, proč je koučování úspěšně aplikováno v obchodním světě již více než dvacet let jako praktický a výkonný nástroj pro organizační a osobní rozvoj.

Na konferenci se účastníci mimo jiné mohli setkat s kouči jako jsou John Blakey (PCC kouč, který se zúčastnil i loňské ICF konference v Praze), Christopher a Sheila Cooke, Julie Hay, Amy Brann, Sava Dalbokov, Zsolt Vantulek, Andrei Ion a s dalšími.

Podle dojmů účastníků, počtu otevřených témat k zamyšlení a diskusím je jisté, že se tato konference stane tradičním místem setkávání pro všechny ty, kteří věří, že koučování je životaschopná metoda použitelná téměř ve všech oblastech života a práce.

1456 (1)

V úvodní částí konference své zkušenosti kouče ze světa byznysu sdílel John Blakey, který je akreditovaným koučem PCC a autorem témat o koučování „organizační změny a rozvoj podnikání“. Sava Dalbokov z Rakouska během své přednášky vysvětlil účastníkům, jaký význam má manažerská práce se svými zaměstnanci prostřednictvím koučování. Na závěr konference se představila s vědeckým přístupem Amy Brann, anglická odbornice v oboru neurologie, kde se účastníci dozvěděli o fungování mozku a o tom, jak věda může podporovat koučování.

První příležitost pro získání a rozvoj dovedností kouče budete mít možnost s PhD. Marylin Atkinson, kterou v květnu přivítáme v Praze. Merilyn povede v Praze třídenní trénink 20.-22.5.2016 na téma ,,9 Disciplines of Whole Brain Thinking“. Více o tréninku ZDE.

Dále se o koučinku dozvíte v prvním modulu školení  „Umění a věda koučování“, který je jediným ICF akreditovaných vzdělávacím programem v oblasti koučinku v České republice. Školení se bude konat 8.9. 2016. První účastnící se nám již přihlásili, zarezervujte si své místo v čas!