Storytelling for leaders

Ti, jež řídili svůj masivní obrat v 90. letech, jednou řekli, že vytvoření strategie je přímočaré, ale opravdu těžká část bylo, ji řádně provést. A k provedení strategie potřebujete proces světové úrovně, kulturu vysokého výkonu a strategickou jasnost. “

Lou Gerstner, generální ředitel IBM

O tréninku

Program Anekdoty, příběhy pro vůdce vás naučí říkat strategické příběhy a zároveň zaujmout své zaměstnance. Výsledkem je strategie, které každý přesně rozumí, specifické výrazy, kde se úroveň závazku k dosažení cíle strategie ohromně zvýší. Program vás také naučí techniky, které potřebujete k lepšímu vlivu, zapojení a inspiraci ostatních – stejně jako již stovky vůdců od Melbourne do New Yorku, z Londýna do Singapuru.

The-flow

Organizace se rychle mění; linie hlášení se stává složitější. Zaměstnanci a zákazníci jsou rozesety po celém světě. A všichni jsou ohlušeni „rámusem” elektronických informací a médií. Přesto, moderní vůdcové musí být v tomto neustále plynoucím prostředí schopni ovlivnit a přesvědčit. Verbální sdílení příběhů je účinný způsob, jak být slyšet. Když vyprávíme příběhy, lidé ‘pochopí’, co říkáme – a pamatují si to. Ať už komunikují neformálně, což je to, co děláme většinu času, nebo ve více formálním prostředí, jako je například prezentace.

Kdo by se měl zúčastnit?

Vyprávění pro vůdce je přínosem pro každého, jehož role vyžaduje, ovlivnit, zaujmout a inspirovat ostatní. Předchozí účastníci zahrnuli senior lídry, projektové manažery, prodejce, konzultanty a trenéry.

Více než jen Příběhy

Vyprávění pro vůdce vás naučí systematickou metodu jak se stát lepší, jistější vypravěč. Program však jde ještě dále. Dozvíte se také, jak používat magii příběhů a jak od ostatních získat více.

Spouštěč příběhů – umocní ve vůdcích udělat něco tak pozoruhodného, že inspiruje lidi v organizaci a ti budou vyprávět, co se stalo. Ukážeme vám, jak to provést úspěšně.
● Naslouchání příběhů – je umění, jak přimět ostatní příběhy sdílet. Dozvíte se, jak získat příběhy od ostatních, jak budovat silnější pouta a jak lépe pochopit, co se skutečně děje.