Standardy

Naše programy jsou akreditované předními mezinárodními organizacemi: Mezinárodní federace koučů, Mezinárodní společnost pro zvyšování výkonnosti Asociace NLP institutů.

Mezinárodní federace koučů  (International Coach Federation):

Mezinárodní federace koučů (International Coaching Federation) je přední globální koučinková organizace založená s cílem posílení a vylepšení koučinku jako vědy a umění. ICF dosahuje tohoto cíle díky nastavení vysokých standardů v koučovací praxi, certifikováním koučů a vytvářením globální sítě, která propojuje kouče z celého světa. Atria Group je držitelem licence k programům Erickson colledge která splňuje takzvaný ,, zlatý standard“  největší globální, koučinkové asociace – ICF, což dokazuje jejich vysokou kvalitu. Po účasti v Erickson programu ,,Koučink – Věda i Umění“ a odkoučování 100 hodin, se stáváte certifikovaným, profesionálním ICF koučem.

Mezinárodní společnost pro zvyšování výkonnosti:

International Society for Performance Improvement (ISPI) je organizace zaměřená na zvýšení produktivity, rozvoj kompetencí a výkonosti na pracovišti. Persona Global, jichž je Atria partnerem, je také členem této organizace. To znamená, že metodologie, školení a nástroje k hodnocení, které Persona Global používá, jsou založeny na vysoce vyvinuté technologii pro vylepšení lidské výkonnosti, což Persona Global umožňuje uspokojit individuální potřeby jejích klientů.

Mezinárodní asociace NLP institutů:  

International association of NLP institutes (IN-NLP) je mezinárodní asociace, založená v zájmu udržení kvality NLP programů určujících kritéria pro jejich výkon. Asociace NLP, NLP-IN členové, jsou akreditovaní asociací a mají záruku kvality svých NLP programů, s ohledem na skutečnost, že jsou prováděny v souladu s předpisy norem IN-NLP. NLP Center, které je součástí Atria Group je taktéž členem asociace. Školení, které NLP centrum nabízí, jsou taktéž akreditovaní Berlínskou mezinárodní asociací NLP institucí a přináší ECTS.