Rozhovor s Ing. Janem Roule, ředitelem Atria Group, o Marilyn Atkinson

Proč se Atria Group rozhodla spolupracovat s Erickson College International a PhD. Marilyn Atkinson?

Marilyn je obrovská celosvětová osobnost a jeden z klíčových lidí,  který ovlivňuje rozvoj koučinku po celém světě. Pro mě byla velkou inspirací. Prošel jsem jejím školením The art of science coaching neboli TASC, který Atria Group bude teď od září také rozjíždět. TASC byl pro mou koučinkovou praxi naprosto zásadní a kvalita tohoto školení daleko přesahuje koučování samotné, jde hlavně o životní přístup.

Podle mě je to výborný nástroj i pro manažery, což dokládá historka z prvního modulu, kde jsme odpovídali na otázku, proč jsme se vlastně přihlásili. Jeden kolega řekl, že vlastně vůbec nechce být koučem, ale že zná několik skvělých lidí, kteří mu řekli, že se zúčastnili právě tohoto tréninku TASC. A tak se rozhodl, že se ho také zúčastní. To mě tak nadchlo, že jsem si uvědomil, že tyto tréninky nejsou jen pro lidi, kteří se chtějí stát vynikajím koučem, ale i pro všechny ostatní, které zajímá sebevzdělávání a rozvoj jednotlivců, díky kterému se stávají lepším člověkem.

Proto v momentě, kdy se naskytla příležitost přivést do ČR zakladatelku a ředitelku Erickson College Marilyn Atkinson, neváhali jsme ani vteřinu. Jsem přesvědčen, že Marilyn může inspirovat spoustu lidí nejen v profesním ale i v osobním životě.

Jak bude vypadat spolupráce s Erickson College a kdy Marilyn Atkinson uvidíme?

Víme, že Marilyn má velmi nabytý kalendář (tenhle rok má konference v Rusku, Slovensku, Polsku, Číně a Kanadě). A naší společnosti Atria Group bude velkou ctí přivítat Marilyn 19.-22.5. 2016 v Praze. 19.5. bude mít přednášky a workshopy pro velké korporace jako jsou T-Mobile, ČEZ, Microsoft a Česká spořitelna.

A od 20.-22.5. pořádáme s Marilyn 3 denní otevřený trénink 9 jednoduchých principů, které vám pomohou pochopit vlastní hodnoty a potřeby, kam se může nyní přihlásit kdokoliv. Tato neuvěřitelná žena s více než 30ti letou praxí z oblasti rozvoje lidského potenciálu, nám představí cyklus svobody jednotlivce, co znamená ztráta moci, jaké jsou pozice kouče a další zajímavá témata. Stále jsou volná místa, ale maximální počet účastníků je limitován, proto neotálejte s přihlášením.

Pro koho je tento otevřený trénink určen?

Určitě pro zkušené kouče, manažery, majitele firem a pro všechny lidi, kteří chtějí vzít život do svých rukou. Naučí se nové a uspěšné strategie, jak se stát úspěšnějším a jak získat a udržet svou vnitřní osobní svobodu a sebepoznání. Jednoduše řečeno, jak být OK i v těch nejtěžších životních situacích.

Více informací o tréninku s Marilyn Atkinson najdete ZDE.


Marilyn Atkinson, Ph.D. je akreditovaná a mezinárodně uznávaná koučka International Coach Federation, autorka a spoluautorka 7 knih, u nás nejznámější Koučink – Věda i umění – Vnitřní dynamika. Je to žena, která měla za svého života čest pracovat s Fritzem Perlsem, tvůrcem Gestalt psychologie, což jí nepochybně velmi ovnivnilo náhled na svět. Žena, která od roku 1990 pomáhala předním světovým společnostem s jejich vývojem skrze Koučink orientovaný na výsledek.

Ing. Jan Roule, akreditovaný kouč ICF (International Coach Federation) na úrovni ACC je ve svém koučování zaměřen na různé ,,inner game“ techniky. Kromě ICF akreditace je Jan rovněž certifikovaný Erickson Proffesional Coach a certifikovaný NLP Practitioner kouč  Erickson College (Vancouver, Canada). Jan 18 let pracoval na různých manažerských pozicích a jeho hlavní oblastí zájmu byl vždy potenciál rozvoje lidí.