Professional Presentation Live

Profesional Presentation Live (PPL) je program, jehož hlavním cílem je rozvíjet a zlepšovat prezentační dovednosti. Nabízí jedinečně efektivní, high-tech řešení, které je na trhu jediné. V průběhu prezentace, která se odehrává ve virtuální realitě, se moderátor pokusí zvítězit nad tzv. živým publikem a přesvědčit je o svém výrobku, službě, stejně jako o sobě samém. Tato prezentační dovednost je vzdělávací program, který je na světě nový. Byl vyvinut na základě zkušeností tisíců prezentací vykonaných a vyslechnutých odborníky společnosti. Úkolem účastníků je harmonizovat jejich verbální i neverbální komunikaci. Účastníci budou vystaveni různým druhům nepředvídatelných situací, které se dějí na denní bázi.

PPL slika

Další výhodou této metodologie je, že s pomocí biofeedback systému můžeme měřit a analyzovat úroveň moderátorova napětí během simulace. Naměřené hodnoty konzultanti poskytují účastníkům i s radou, jak předcházet a jak zvládat stresové situace, které se dějí během různých fázích prezentace. Věnujeme zvláštní pozornost  metodám pro získání a udržení pozornosti, stejně jako harmonii mezi vizí a obsahem. Účastníci se seznámí s metodami pro úspěšné řešení obtížných situací a s nepřátelskými otázkami od posluchačů.

Pro koho je program určen:

  • Zakladní modul je určen pro všechny, kteří prezentují pro menší skupiny v jakékoli oblasti
  • Prodejní modul je určen pro ty, kteří působí v oblasti prodeje
  • Prezentace veřejného charakteru je určen pro vedoucí představitelé ministerstev, státních úřadů, starosty
  • Prezentace pro pracovní–lovce je  pro ty, kteří chtějí prezentovat sebe a svou zanačku
  • Prezentace pro majitele médií a mediálních agentur
  • Modul komunikačních agentur je navržen pro agentury v oblasti reklamy, PR, on-line, DM, místa prodeje, event marketing atd.