Marilyn Atkinson, zakladatelku Erickson College, přivítáme v Praze!

Je nám potěšením Vám oznámit, že Atria Group CZ přivítá v květnu 2016 v Praze PhD. Marilyn Atkinson, největší jméno světového koučinku.

marlinweb

O Marilyn Atkinson

Marilyn Atkinson je zakladatelka Erickson College International, tvůrce konceptu ,,Koučink orientovaný na výsledek“. Marylin je kouč zaměřující se na rozvoj lidského potenciálu s více než 30ti letou praxí. Její programy jsou o učení a cvičení skutečných dovedností.

O tréninku

Od 20. do 22. května 2016 povede Marilyn třídenní trénink „9 Disciplines of Whole Brain Thinking“. Program je zaměřený na rozšíření sebepoznání a své vnitřní svobody. Během tohoto tréninku budete mít jedinečnou příležitost poznat systém 9 jednoduchých principů, které vám pomohou pochopit své vlastní hodnoty a potřeby, bez pokušení měnit jiné lidi.
Místo konání: Hotel Barceló, ulice Na Strži 32,  140 00  Praha 4.

Za posledních 15 let Erickson Coaching International úspěšně učil ,,9 Disciplines of Whole Brain Thinking“ po celém světě. Kurz zahrnuje nejnovější výsledky probíhajícího pozorování faktorů emoční inteligence. Je také určen k otevření vnitřní upřímnosti a vnitřní humoru.

Naučíte se
Jak se posunout z uzavřené k širší životní zkušenosti
Jak se stát opravdu nezávislým

Jak se dostat z napjatého stavu k uvolněnějšímu
Jak opustit stav kontroly směrem k osvobození od stresu

Naučíte se upravovat svůj život, opustit staré události a vytvořit si tak nový pocit klidu vztahující se k vaší historii. Oddělíte se od stresových pokusů kontrolovat výsledky a začnete zažívat hravost a klid. Zároveň budete používat transformační cvičení, která udržují dynamické a příjemné myšlení.

MEZINÁRODNÍ AKREDITACE

icflogosvet

Trénink je podpořen organizací ICF (International Coaching Federation). Absolvent programu  ,,9 Disciplines of Whole Brain Thinking“ získá 20 CCE Unites. Zvýhodněná cena pro členy ICF, EMCC a ČAKO.

Cena: 18.900,- Kč bez DPH

Kontakt:

+ 420 603400520

office@atriagroup.cz

Pokud se zúčastníte 3denního školení s Marilyn Atkinson, získáte od nás 10% slevu na kterýkoli otevřený kurz v letošním roce, který budeme pořádat. Pro zájemce o TASC to znamená, že pokud si zarezervují a zaplatí TASC již nyní budou mít možnost zúčastnit se školení se zakladatelkou Erickson College zcela ZDARMA.