Neuroscience of Engagement s Amy Brann

Trénink “Neuroscience of engagement” se bude konat 5. 4. 2017, a to poprvé v České republice. Cílem tohoto školení je pomoci manažerům pochopit hlubokou strukturu motivace členů týmu a nalézt způsob, jak při práci s nimi ovlivnit jejich chování a způsob myšlení tak, aby se dosáhlo růstu produktivity a poklesu fluktuace ve firmě. Zatímco růstu firmy je dosaženo prostřednictvím společného úsilí všech zaměstnanců, práce jednotlivce závisí na jeho/její motivaci a vnímání toho, co se děje kolem. Pokud se naučíte, jak náš mozek funguje, dozvíte se, jak zvýšit zapojení, odhodlání a proaktivní přístup celého týmu.


Máme radost! Prvního dubna Atria oslaví své druhé narozeniny. Slavte společně s námi a využijte naší speciální akce 1+1 zdarma na trénink Neuroscience of Engagement s Amy Brann, který proběhne v dubnu. Více se dočtete ZDE.

Tento trénink je pro vás pokud:


prace

Chcete, aby členové vašeho týmu
byli více oddaní své práci a pružnější

motivovali

Chcete umět motivovat
spolupracovníky
a členy vašeho týmu

teamwork

Vážíte si týmové práce

Chcete být připraveni na změny
ve vašem okolí

Po tréninku budete umět:


Propojit členy týmu s hodnotami organizace díky technikám založených na nejnovějších vědeckých poznatcích
Použít nástroje “The Beautifully Simple Model that gets RESULTS“ & „The Winning Scientific Formula“
Rozpoznat a ocenit iniciativu a získat maximum ze svého týmu
Aplikovat strukturované aktivity zaměřené na zlepšení organizační kultury

O Amy


Amy věří, že vy a vaše organizace máte obrovský potenciál, který můžete využít, pokud umíte správným způsobem použít váš mozek. Firma, kterou založila, Synaptic Potential, pracuje s organizacemi na posílení firemních strategií, kultury a lepších výsledků. Důvěryhodnost tréninku byla ověřena podrobnými vyšetřeními po uzavření partnerství s Centrem pro změnu chování, které funguje v rámci Bangorské univerzity.
Rozhovor s Amy naleznete zde.

Cena tréninku:


Cena tréninku Neuroscience of Engagement je 9900 Kč bez DPH.  Využijte naší speciální akce 1+1 zdarma na trénink Neuroscience of Engagement s Amy Brann!

PŘIHLASTE SE TELEFONICKY NEBO E-MAILEM

+ 420 603400520,
office@atriagroup.cz

nebo prostřednictvím formuláře

Prihlaste se