Váš recept na úspěch – NLP Practitioner v Praze

Chcete dosahovat co nejlepších výsledků, být úspěšný v tom, co děláte, mít nadstandardní vztahy a vést šťastný a spokojený život? Nebo jste naopak se svým životem spokojení a chtěli byste vědět, jak pomáhat jiným?
Vzpomenete si na momenty ve svém životě, kdy se vám vůbec nedaří – perete se s neúspěchem, nedosahujete svých cílů, nikdo vás nerespektuje, máte obavy nebo strach, nejste schopni komunikovat nebo máte velkou trému? I to je jedna z oblastí, na které se během tréninku zaměříme a naučíme vás, jak těmto „nepříjemnostem“ čelit a mít je pod kontrolou. Budete mít jistotu, že váš úspěch nebude jen o náhodě a o tom, zda máte pevnou vůli nebo nemáte!.

NLP Center  letos poprvé uspořádá  školení NLP Practitioner v Praze. První modul školení začíná již 27.11.2015. Zaměříme se na použití NLP nástrojů v procesu změny chování, dosažení osobních a profesionálních cílů a zlepšení komunikace.

Na školení se budeme zabývat použitím NLP při plánování a dosahování cílů a rozvojem dovedností ovlivňováním. Oblasti, ve kterých budete používat tyto dovednosti, si vyberete sami. Poskytneme Vám četné příklady a praktická cvičení z obchodního využití NLP a zároveň účastníci školení budou sdílet své příklady, které budeme během školení zpracovávat.

Proč se zúčastnit školení NLP Practitioner:

  • Stanete se více vlivnými ve svém okolí
  • Budete více flexibilní ve všem co děláte
  • Zlepšíte své dovednosti aktivního naslouchání
  • Sdělíte zprávy ostatním tak, že si je zapamatují
  • Jednoduše se vyrovnáte s problémovými lidmi
  • Pochopíte proces rozhodnutí  a strategie chování při rozhovoru

Certifikát

Tento trénink je akreditován Mezinárodním sdružením NLP Institutu v Berlíně (IN-NLP). Trénink obsahuje certifikaci, včetně testování znalostí prostřednictvím praktické a písemné zkoušky. Účastníci, kteří úspěšně projdou certifikací, obdrží certifikát „NLP Practitioner, IN“.

Pro více informací o školení navštivte stránku www.nlptrainingcenter.cz nebo nás kontaktujte :

Tel:   +420 603 400 520

E-mail: office@nlptrainingcenter.cz