Marilyn Atkinson inspirovala české manažery

Marilyn Atkinson PhD., jedna z nejlepších kouček na světě, se poprvé představila v Praze široké veřejnosti. Její programy, přednášky a školení, které nám v Praze představila ohromily všechny zúčastněné manažery, kouče, HR a i všechny ostatní, kteří se zajímají o rozvoj osobnosti jako takové.

19.5. 2016 měla Marilyn přednášku v T-Mobilu pro zhruba 100 lidí pro organizaci MINERVA 21, která sdružuje manažerky v ČR a pomáhá v oblasti leadershipu žen.

Poté se Marilyn přesunula na HR konferenci do České národní banky, kde zhruba 300 posluchačům přednášela na téma „Vzpomínky na budoucnost“, a kde představila koučování jako ideální styl leadershipu pro ženy, jelikož jak sama říká: „ask aproach“ je ženám přirozeně bližší než „tell aproach“.

Následoval workshop s interními kouči ze společností T-Mobile, ČSOB a ČEZ.

Od 20. do 22.5. 2016 vedla Marilyn v hotelu Barceló trénink ,,9 Disciplines of Whole Brain Thinking” pro širokou veřejnost. Tréninku se zúčastnilo 29 účastníků, kteří se chtěli dozvědět více informací nejen o koučování, ale i o osobním rozvoji.

 Tento trénink jim ukázal, jak mohou zvýšit svou vnitřní svobodu, svou efektivitu, motivaci, jak vytvořit nový pocit klidu, který se vztahuje k naší minulosti, jak se oddělit od stresových situací, jak kontrolovat výsledky a začít prožívat hravost a klid.

Podívejte se na fotky z tréninků:


Dalším tréninkem, který pořádá Atria Group a který je součást programu Erickson College je „The Art and Science of Coaching”, který se uskuteční 8.9. 2016 v Praze. Tento program je navržen tak, aby Vám umožnil dosáhnout mistrovství v koučování. Je ideální pro lídry, manažery a profesionály, kteří chtějí mít prospěch z koučovacích technik vyvinutých a osvědčených v praxi.

Více o tréninku ZDE