Koučink standardy

icflogosvet

International Coach Federation je největší světová skupina profesionálních koučů a také zdroj pro ty, kteří hledají kouče. Je to mezinárodní nezisková organizace tvořená  ze strany jednotlivých členů, odborníků, kteří se zabývají koučováním, včetně  Executive coach, Leadership coach, Life coach a další.
ICF byla založena v roce 1995 a dnes je přední globální organizací, s více než 26.000 členy, kteří se věnují rozvoji koučinku, stanovením profesionálních standardů a poskytují nezávislou certifikaci, stejně jako i vybudování sítě akreditovaných koučů.


Erickson-College

Erickson program The Art & Science of Coaching je akreditovaný koučovací tréninkový program ICF (International Coach Federation) a jeden z vedoucích vzdělávacích programů ve světě.

Erickson Coaching International, jehož jsme lokální patrneři, poskytuje profesionální program v oblasti koučinku a lidského rozvoje po celém světě, který uspokojuje tzv. ,,zlatý standard” největšího světového sdružení ICF. Atria Group je držitelem licence Erickson Coaching International a díky tomu nabízí vzdělávání v také v této oblasti.