ICF akreditované programy Atria Group CZ

Atria Group je mezinárodní konzultační společnost, zastoupená celkem v pěti zemích (Srbsko, Portugalsko, Švýcarsko, Makedonie a Česká republika). Hlavní činností Atria Group je poskytování profesionálního koučinku a tréninkových programů jak v oblasti profesního, tak i osobního rozvoje. Více informací o Atria Group ZDE.

Nadcházející události Atria Group:
Trénink PCM® COach poprvé v České republice!

PCM-workshop1

buttnon-template

Atria Group poprvé v Česku uspořádá ICF akreditovaný trénink  PCM® Coach, který je určen profesionálním trenérům a manažerům, kteří chtějí zlepšit své koučovací dovednosti a povznést kvalitu koučování na úplně novou úroveň.
Koučink je ideální sada, ve které má Process Communiaction Model (PCM) vynikající výsledky. Důležitým faktem je, že koučové, certifikování pro použití PCM, mají možnost vydání vstupního assessmentu, na jehož základě všichni klienti získají zprávu o hluboké struktuře vlastní osobnosti, která jim pomůže lépe pochopit procesy, které se odehrávají během koučování.

Trénink zahajujeme 21.10. 2016. Rezervujte si své místo v čas!

Trénink ,,Umění a vědá koučování”

koce-695x364

buttnon-template

Atria Group CZ  zahajuje školení ,,Umění a věda koučování” (TASC), program Erickson College.
Tento program je navržen tak, aby Vám umožnil dosáhnout mistrovství v koučování. Je ideální pro lídry, manažery a profesionály, kteří chtějí mít prospěch z koučovacích technik vyvinutých a osvědčených v praxi.
Trénink zahajujeme v 10.11. 2016!  Rezervujte si své místo na školení včas.