Náš tým

Pedja-Jovanovic1Predrag Jovanović je profesionální certifikovaný trenér (PCC) akreditován ICF (International Coach Federation), členem trenérského týmu Erickson College, NLP Master Trenér (s právem certifikovat jménem Mezinárodního NLP sdružení IA-NLP ze Švýcarska a Mezinárodního sdružení NLP institutu z Berlína) a Master kouč (s právem certifikovat jménem Mezinárodního sdružení koučink institutu- ICI). Predrag je rovněž certifikovaný PCM (process Communication Model) trenér. Než se stal profesionálním trenérem a koučem, Predrag strávil sedm let v různých obchodních pozicích. Jako ředitel společnosti Atria Group SEE měl příležitost řídit několik velkých rozvojových projektů firemní kultury, stejně jako řadu různých školení a koučink programů. Predrag vystudoval elektrotechniku na katedře fyzikální elektroniky Fakulty Elektrotechnické v Bělehradě. Je hluboce přesvědčen, že díky technickému vzdělání získal strukturu, vytrvalost a flexibilitu, která je považována za jednu z nejdůležitějších charakteristik jeho práce.

Jan-RouleIng. Jan Roule, ACC – 18 let pracoval na různých manažerských pozicích a jeho hlavní oblastí zájmu byl vždy potenciál rozvoje lidí. Vystudoval ČVUT FEL, obor Ekonomika a management elektrotechniky v Praze. Dva roky působil v České televizi a poté vstoupil do světa mobilních technologií, kde působil až do roku 2014, naposledy jako Vice President pro Rezidentní prodej v T-Mobile. Ve vedoucích pozicích používal koučink metody hlavně jako nástroj pro zvýšení prodeje. Od roku 2008 rozvíjí vlastní koučink kariéru a v roce 2010 založil společnost InnerVoice, jejíž hlavním mottem je ,,Všechno, co člověk opravdu potřebuje vědět, je v něm“. Jeho vášní je sport a “ nastartování” změny v lidech samotných. V roli  profesního kouče podporuje své klienty k dosažení nejlepších výsledků v projektu, na kterém pracují, a zároveň k udržení rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem. Má dvě děti, které jsou jeho neustálou inspirací. Byl hluboce ovlivněn Johnem Withmore a Timothy Gallewey, ti byli jeho inspirací na mnoha koučovacích trénincích, které spolu  strávili. Jan  je ICF (International Coach Federation) akreditovaný kouč na úrovni ACC. Ve svém koučování je zaměřen na různé ,,inner game“ techniky. Kromě ICF akreditace je Jan rovněž certifikovaný Erickson Proffesional Coach a certifikovaný NLP Practitioner kouč  Erickson College (Vancouver, Canada). Vysoce hodnotí neustálý rozvoj v oblasti “sebeuvědomění”. Myslí si, že my lidé, máme obrovský potenciál a naším hlavním cílem je, objevit a rozvíjet ho.

Silvia-Viola1Silvia Viola  je povoláním právník, více než 15 let je profesionální lektorka a členka Erickson Training Faculty. Silvia začala budovat svou právnickou kariéru převážně se zaměřením na oblast duševního vlastnictví, padělání, ochrany práv a inovací, kde kreativita byla součástí její práce. Trénovala mladé právníky a pomáhala jim rozvíjet jejich dovednosti a vybudovat vlastní podnikání. Tato práce se poté stala její inspirací k lidskému  rozvoji, což ji nakonec přivedlo do úžasného světa koučování. Stala se advokátem pro rozvoj kreativity a inovace v Business and Talent. Silvia je ICF akreditovaným koučem a registrovaným mentorem týmu podnikatelů. Silvia rovněž založila vlastní společnost ,,Beyond Bright Minds”, jejímž posláním je přinášet více kreativity a inovací do vzdělání a celoživotního učení, talent managementu, obchodu a životního prostředí. Silvia je bilingvní, pracuje jako trenér, kouč a mentor v portugalštině a angličtině.

Carl-EmersonCarl Emerson je Angličan, původním povoláním chemik. Svůj profesní život strávil převážně ve “velkém” obchodním světě,  pracoval ve farmaceutickém průmyslu, na velkých technických i finančních projektech ve spolupráci s jinými významnými společnostmi. Posledních 10 let žil a působil mimo UK a v současné době se věnuje hlavně psaní a pořádá školení po celém světě, zaměřená zejména na řešení konfliktů, na vztahy a vnitřní pochopení. Jeho zájem pro nalezení řešení, zdánlivě nemožné situace jednotlivců, jej přivedl k objevu ,,Inside Out Solutions“ ve Švýcarsku, kde jako kouč pracuje s jednotlivci, manažery i skupinami. Je členem ICF, NLP Practitioner, kde je trenérem a koučem.

 

Dusan-Basalo1Dušan Basalo je spoluzakladatelem a Senior Partnerem konzultační společnosti Atria Group. Posledních 14 let se věnuje rozvoji lidských zdrojů, primárně v obchodním prostředí a poté i konzultačním projektům. Dušan je mezinárodní kouč Erickson College (Vancouver) a konzultant trenérské metodiky Persona Global (San Francisco), licencovaný (s právem certifikovat jiné) na použití psychometrických nástrojů CEB SHL (Washigton, London) a certifikovaný NLP coach (IN-NLP, Hambourg). Jeho odborným zaměřením je  systematický rozvoj lidských zdrojů, hodnocení potenciálu a dovednosti zaměstnanců, stejně jako posílení týmů a manažerů prostřednictvím rozvojových projektů s důrazem na školení a obchodní koučování.