Atria group hledá trenéry, kouče a partnery

Společnost Atria Group CZ vstupuje do další fáze svého rozvoje a hledá trenéry, kouče a partnery pro další rozvoj svého jedinečného konceptu.

  • Hledáme podobně smýšlející odborníky, manažery, obchodníky, trenéry a kouče, kteří vedle své úspěšné kariéry, hledají svojí další realizaci a chtějí předat své zkušenosti a znalosti dalším lidem.
  • Hledáme velmi úspěšné a zajímavé lidi, kteří dokáží propojit své vlastní znalosti a zkušenosti s tím nejlepším know-how ze světa a šířit ho dál v celé České republice.

Naší vizí je rozvoj lidského potenciálu pomocí nejnovějších poznatků a konceptů ze světa tak, aby lidé u nás byli schopni uspět v oblasti komunikačních, prodejních a vůdcovských dovedností a pomohli vytvářet ve firmách klima, které pomáhá dalšímu růstu s rozvoji.

To může být náš vklad do rozvoje naší země, jelikož vzdělání v této oblasti patří k těm největším konkurenčním výhodám a zároveň je ho v naší zemi velmi potřeba. Již nyní zastupujeme 5 světově významných společností a naší prioritou je pozvednout kvalitu prodejně komunikačních dovedností, leadershipu a prostředí ve firmách. To jsou totiž podle nás ty nejdůležitější faktory pro další úspěch.

Pokud Vás tato oblast zajímá, zavolejte na telefon 603400520 nebo napište na jan.roule@atriagroup.org a domluvíme se na možné spolupráci. V úterý 27. září plánujeme setkání, na kterém probereme možnosti naší vzájemné spolupráce.

Pokud chcete dát svému profesnímu životu další smysluplný rozměr a dlouho přemýšlíte jak, určitě se ozvěte. Máme zájem o opravdu dlouhodobou spolupráci, která bude prospěšná pro všechny strany-zákazníky, naše partnery, trenéry a kouče.

Nebuďte v tom sami a pojďte společně vytvořit něco, co má velký smysl.